KALİTE POLİTİKAMIZ

Tüm ERFAN çalışanları tarafından, firmanın tüm faaliyet alanlarında uygulanmakta olan bir zorunluluktur. Bu politika:
• ERFAN’a güveni sağlamak ve
• ERFAN’ın gelişiminin sürekliliğini güvence altına almak için;

ERFAN çalışanlarının ve ERFAN ile çalışan Tedarikçilerin temel politikamızı bilmeleri gerektiği bilinci ile ERFAN çalışanları tarafından aşağıdaki başlıklar altında oluşturulmuştur:

1. KALİTE-TERMİN-MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ


Müşterinin beklediği kaliteyi , maksimum müşteri memnuniyetini sağlayarak sunmak başarımızın temel kuralıdır.
Biz, müşteri memnuniyeti ile varız.

2. VERİMLİLİK


Başarının göstergeleri; yüksek verimlilik, bilgili ve yetenekli yönetim, iyi çalışan bir organizasyon . Araştırıcı ve başarıya yönelik düşünce ve ilk defada doğruyu yapabilme becerisi, işletmemizin uzun vadede güvencesidir. Verimlilik, geleceğimizi belirler.

3. AÇIKLIK-DÜRÜSTLÜK-SAYGI


Düşünce ve davranışlarımızda açıklık ve dürüstlük prensiplerini benimsiyoruz. Motive olmuş çalışma isteği, ERFAN için vazgeçilmez önemdedir. Her çalışan, saygı duyulmayı hak eder.

4. TEDARİKÇİLERİMİZİN KALİTESİ


Tedarikçilerimizle doğru davranış ve saygı içinde, ama, mutlaka kalite bilinciyle çalışmak, temel prensiplerimizdendir. Bu nedenle, tedarikçilerimizin de kalite seviyelerini yükseltmelerine yardımcı olmak şirketimizin toplam kalite anlayışının bir parçasıdır.

Tedarikçilerimizin kalitesi, kalitemizi belirler.

5. ÇEVRE BİLİNCİ


İşyerimizi ve Çevremizi her zaman temiz, düzenli tutmak ve içinde yaşadığımız çevreyi koruyarak üretim yapmak en başta gelen politikamızdır. İşletmemiz yuvamızdır.

HEDEFLERİMİZ


ERFAN’ın tüm firma fonksiyonlarında maksimum müşteri memnuniyetini sağlayarak, tasarruf ve verimliliği teşvik etmek amacıyla hazırlanmış olan firma hedeflerimiz, “Firma Hedefleri KGY-HD-01” adı ile yıllık olarak düzenlenmiş ve ilgili personelimize takip edilmek üzere Kontrollü doküman olarak iletilmiştir.